czwartek, 11 czerwca 2026r.

TADEUSZ NIEMIEC ZWYCIĘŻYŁ W V GRAND PRIX W KOPA O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNKA

Obrazek główny dla artykułu TADEUSZ NIEMIEC ZWYCIĘŻYŁ W V GRAND PRIX W KOPA O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNKA

Tadeusz Niemiec zwyciężył w V Grand Prix Kopa o Puchar Burmistrza Zbąszynka. Formuła zawodów obejmowała łącznie 4 turnieje rozgrywanych tradycyjnie w Remizie Osp Ksrg Dąbrówka Wlkp. Do końcowej klasyfikacji były zaliczane najlepsze wyniki z 3 turniejów. Łącznie w tej edycji Grand Prix wystartowało 25 uczestników z terenu Gminy Zbąszynek. Ta edycja oraz poprzednie turnieje nie mogłyby się odbyć, gdyby nie ogromne zaangażowanie Marek Miśkiewicz, który otrzymał podziękowanie od uczestników Grand Prix. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Zbąszynka.

Wyniki ostatniego IV turnieju:
1 miejsce - Pijanowski Krzysztof
2 miejsce - Kozak Jerzy
3 miejsce - Ciupka Jerzy
4 miejsce - Stanisław Kochanek
5 miejsce - Matuszewski Piotr

Najlepsza "10" w klasyfikacji końcowej otrzymała nagrody rzeczowe:
1 miejsce - Niemiec Tadeusz
2 miejsce - Kochanek Stanisław 
3 miejsce - Kaczmarek Eugeniusz
4 miejsce - Miśkiewicz Piotr
5 miejsce - Pijanowski Krzysztof
6 miejsce - Gołek Roman
7 miejsce - Połomka Mieczysław
8 miejsce - Tomaszewski Janusz
9 miejsce - Matuszewski Piotr
10 miejsce - Dzikowski Mieczysław

Organizatorem Grand Prix Kopa było Osp Ksrg Dąbrówka Wlkp
Współorganizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku

Filmy:

Galeria zdjęć (43):

Wpisy z kategorii:

9. MISTRZOSTWA POLSKI W KOPA SPORTOWEGO, ZBĄSZYNEK 26.10.2025

Zakończyliśmy 9 Mistrzostwa Polski w Kopa Sportowego. Wśród blisko 300 uczestników zwyciężył Paweł Tycner NAJLEPSI ZAWODNICY: 1 miejsce: Paweł Tycner 2 miejsce: Witold ...

9. MISTRZOSTWA POLSKI W KOPA SPORTOWEGO - ZBĄSZYNEK 2025

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju w Kopa Sportowego, który odbędzie się w wyjątkowej atmosferze na Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w ...

V GRAND PRIX W KOPA O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNKA | III TURNIEJ

Zakończył się III turniej w ramach Grand Prix Kopa o Puchar Burmistrza Zbąszynka. W zawodach rozgrywanych tradycyjnie w remizie OSP Dąbrówka Wlkp. wystartowało 20 zawodników: 1 ...

Posty z Facebooka:

Serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.