wtorek, 23 kwietnia 2024r.

83 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym - Szczekociny

Obrazek główny dla artykułu 83 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym - Szczekociny

W dniach 11-12 stycznia odbyły się 83 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym w Szczekocinach. W zawodach wystartowała również Akademia Kolarska "Bonecki Team" oraz nasz mieszkaniec Marian Kłos (Diversey Team), który w swoim wyścigu zdobył 5 miejsce w kategorii Masters IV A. W kategorii młodzik miejsce 4 zdobył Ksawery Adaszak, a w kategorii młodziczka miejsce 3 wywalczyła Maja Józkowicz. W kategorii Junior Młodszy - Bartosz Wentland (11 miejsce), Krzysztof Antonowicz (19 miejsce), Konrad Minta (27 miejsce). Wyjazd na Mistrzostwa Polski został wsparty przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku.