poniedziałek, 24 lutego 2020r.

Kurs Trenerów UEFA Grassroots C

Obrazek główny dla artykułu Kurs Trenerów UEFA Grassroots C

W piątek 7 lutego 2020 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zbąszynku i Dąbrówce Wielkopolskiej wystartował Kurs UEFA Grassroots (UEFA C), organizowany przez Lubuski Związek Piłki Nożnej. 4 sesje (luty - maj) zakończone będą egzaminem w czerwcu. W grupie kursantów również nasi przyszli Trenerzy (Piotr Bimek, Oskar Mencel, Damian Budnik). W zajęcia praktyczne zaangazowani są również młodzi zawodnicy Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej. Kursanci po ukończeniu kursu przystąpią do egzaminu końcowego. Muszą wykazać się 100% obecnością, prowadzić dziennik kursu, napisać i złożyć konspekty lekcji treningowych z odbytych praktyk w wyznaczonym klubie piłkarskim, zdać pisemny test i egzamin końcowy przed Komisją Egzaminacyjną wojewódzkiego ZPN.

Trener UEFA C to pierwszy stopień na drodze zdobywania kwalifikacji trenerskich wg wytycznych Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA. Zasób wiedzy i umiejętności trenera UEFA C określają zakres jego kompetencji w pracy szkoleniowej z zespołami dziecięcymi i amatorskimi seniorów niższego szczebla. Najbardziej istotnym przesłaniem trenera pracującego na tym poziomie winno być upowszechnianie piłki nożnej, zachęcanie dzieci do gry w piłkę nożną, stwarzanie utalentowanym dzieciom możliwości dalszego rozwoju. 

Galeria zdjęć :

Wpisy z kategorii:

Czytaj więcej

Sokół Dąbrówka - Klon Babimost (mecz kontrolny) 5:0

W sparingu rozegranym w Babimoście Sokół Dąbrówka pokonał Klon Babimost 5:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: D. Grąs x 2, M. Gołek, zawodnik testowany, R. ...

Czytaj więcej

Turniej Wielkopolsko - Lubuskiej Ligi Żaków

W sobotę 22.02.2020r. na hali sportowej Zbąszynianka w Zbąszyniu zawodnicy ZAP Zbąszynek z roczników 2011 i 2012 zagrali w piątej kolejce zimowej edycji Wielkopolsko – Lubuskiej Ligi Ż...

Czytaj więcej

ZAP Syrena Zbąszynek - Warta Międzychód (mecz kontrolny) 2:1

W rozegranym w Zbąszyniu sparingu ZAP Syrena Zbąszynek pokonała 2:1 Wartę Międzychód. 

OSiR na Instagramie:

Posty z Facebooka:

Sportowy Zbąszynek


Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.