czwartek, 11 czerwca 2026r.

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZUTW

Obrazek główny dla artykułu ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZUTW

We wtorek, 21 kwietnia 2026 roku, hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zbąszynku stała się miejscem kluczowych decyzji dla Seniorów w Gminie Zbąszynek. Odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które podsumowało dotychczasowe dokonania i wyznaczyło kierunki rozwoju na nadchodzącą kadencję.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nowo wybranym członkom organów statutowych. Państwa zaangażowanie i chęć do działania na rzecz seniorów są godne najwyższego uznania.

Nowemu Zarządowi życzymy zgodnej współpracy i wsparcia ze strony wszystkich słuchaczy, by każdy dzień działalności przynosił uśmiech i poczucie wspólnoty.

Do zobaczenia na zajęciach przy ul. Sportowej 2 w Zbąszynku!

Galeria zdjęć (23):

Wpisy z kategorii:

ZAKOŃCZENIE XIV ROKU AKADEMICKIEGO ZUTW

Wyjątkowy dzień i wyjątkowe spotkanie! Dzisiaj, w ogólnopolskim Dniu Samorządu Terytorialnego, na obiektach OSiR odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące XIV rok akademicki Zbąszyneckiego ...

PIKNIK "KGW" DĄBRÓWKA WLKP. Z OKAZJI DNIA MATKI 2026

Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Wlkp. w poniedziałek, 25 maja 2025 roku zorganizowało tradycyjnie festyn z okazji Dnia Matki, który odbył się na terenie firmy Bestem w ...

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE | EDYCJA 2

Posty z Facebooka:

Serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.