poniedziałek, 06 kwietnia 2020r.

Zamknięte obiekty sportowe - od 12 marca

Obrazek główny dla artykułu Zamknięte obiekty sportowe - od 12 marca

KOMUNIKAT Nr 2/2020

Burmistrza Zbąszynka

 

 z dnia 11 marca 2020 r.

 

 w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych oraz zamknięcia obiektów sportowych na terenie Gminy Zbąszynek

 

1.  Na podstawie Rozporządzenia Wojewody Lubuskiego z dnia 11 marca 2020r.w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa lubuskiego (DZ. URZ. WOJ. LUB 2020.819), zawiesza się organizowanie imprez artystycznych i rozrywkowych przez podmioty prowadzące działalność kulturalną na terenie Gminy Zbąszynek.

Zawieszenie wchodzi w życie z dniem 12 marca 2020 roku i obowiązuje do odwołania.

 

2.  Od dnia 12 marca 2020 roku obiekty administrowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku zostają zamknięte do odwołania (obiekty sportowe w Zbąszynku przy ul. Sportowej 2 i w Dąbrówce Wlkp. przy ul. Dworcowej).

Dotyczy to wszelkich zajęć sportowo - rekreacyjnych, udostępniania bazy sportowej oraz organizacji wydarzeń sportowych. Karnety na siłownię utrzymują swoją ważność i będą przedłużone.

 

Poniżej link do Rozporządzenia Wojewody Lubuskiego z dnia 11 marca 2020 roku:

http://dzienniki.luw.pl/WDU_F/2020/819/akt.pdf

 

Poniżej znajdują się linki do strony MEN,  Kancelarii Premiera i Wojewody Lubuskiego z dokładnymi wytycznymi dla dyrektorów szkół i przedszkoli, rodziców uczniów i wszystkich zainteresowanych:

 

 

 

                                                                                     BURMISTRZ ZBĄSZYNKA

                                                                     /-/ Wiesław Czyczerski

 

Galeria zdjęć :

Załączniki:

Komunikat nr 2 w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych oraz zamknięcia obiektów sportowych na terenie Gminy Zbąszynek
0.1MB

Wpisy z kategorii:

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę.

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę w każdej możliwej sferze życia społeczengo szczególnie w tym trudnym okresie.

Zwrot opłaty wpisowej

25 marca 2020 roku (środa) na wskazane adresy mailowe została przesłana informacja do wszystkich osób, które zapisały się na 28 Bieg Konstytucji o treści: "...

Prace remontowe

W tej nadzwyczajnej sytuacji staramy się nadrabiać zaległości lub realizować te zadania, na które w bieżącej działalności najczęściej brakowało czasu. Modyfikujemy ...

OSiR na Instagramie:

Posty z Facebooka:

Sportowy Zbąszynek


Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.