poniedziałek, 06 kwietnia 2020r.

Wspieraj Naszych! Kupuj w Gminie Zbąszynek

Obrazek główny dla artykułu Wspieraj Naszych! Kupuj w Gminie Zbąszynek

W obliczu obecnej sytuacji w naszych głowach narodził się pomysł, aby choć w symboliczny sposób wesprzeć lokalnych przedsiębiorców i usługodawców z terenu Gminy Zbąszynek. Dlatego wychodzimy z propozycją nieodpłatnego umieszczenia reklamy Państwa firmy w bezpośrednim sąsiedztwie powstającej hali sportowej, a wszystko pod hasłem: Wspieraj Naszych - Kupuj w Gminie Zbąszynek. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - w celu ustalenia szczegółów najpóźniej do 10 kwietnia. Nie ograniczamy tej propozycji dla nikogo - każdy podmiot gospodarczy, który w jakikolwiek sposób działa na naszym lokalnym podwórku może się do Nas zwrócić. Serdecznie prosimy Naszych Mieszkańców o udostępnianie tej informacji, tak aby trafiła do jak największej liczby osób zainteresowanych takim wsparciem.
e-mail: osir@zbaszynek.pl
tel. 68 3849 142 lub bezpośrednio - Marcin Minta.

Galeria zdjęć :

Wpisy z kategorii:

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę.

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę w każdej możliwej sferze życia społeczengo szczególnie w tym trudnym okresie.

Zwrot opłaty wpisowej

25 marca 2020 roku (środa) na wskazane adresy mailowe została przesłana informacja do wszystkich osób, które zapisały się na 28 Bieg Konstytucji o treści: "...

Prace remontowe

W tej nadzwyczajnej sytuacji staramy się nadrabiać zaległości lub realizować te zadania, na które w bieżącej działalności najczęściej brakowało czasu. Modyfikujemy ...

OSiR na Instagramie:

Posty z Facebooka:

Sportowy Zbąszynek


Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.