poniedziałek, 06 kwietnia 2020r.

Prace remontowe

Obrazek główny dla artykułu Prace remontowe

W tej nadzwyczajnej sytuacji staramy się nadrabiać zaległości lub realizować te zadania, na które w bieżącej działalności najczęściej brakowało czasu. Modyfikujemy plac plażowy, na którym znajduje się plac zabaw i boiska do siatkówki plażowej. Postawiliśmy dodatkowe pomieszczenia magazynowe zewnętrzne. W przyszłym tygodniu na stadionie w Dąbrówce Wlkp. rozpocznie się montaż mini placu zabaw w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Zbąszynek na 2020 rok. Na ten moment bez zakłóceń Generalny Wykonawca realizuje budowę hali sportowej. Tak jak wszyscy mamy nadzieję, że ten trudny czas nie będzie trwał w nieskończoność i spotkamy Was wkrótce na boiskach, placach zabaw i innych obiektach sportowych. Jeśli nie musisz – Zostań w domu.

Galeria zdjęć :

Wpisy z kategorii:

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę.

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę w każdej możliwej sferze życia społeczengo szczególnie w tym trudnym okresie.

Zwrot opłaty wpisowej

25 marca 2020 roku (środa) na wskazane adresy mailowe została przesłana informacja do wszystkich osób, które zapisały się na 28 Bieg Konstytucji o treści: "...

Wspieraj Naszych! Kupuj w Gminie Zbąszynek

W obliczu obecnej sytuacji w naszych głowach narodził się pomysł, aby choć w symboliczny sposób wesprzeć lokalnych przedsiębiorców i usługodawców z terenu ...

OSiR na Instagramie:

Posty z Facebooka:

Sportowy Zbąszynek


Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.