poniedziałek, 06 kwietnia 2020r.

Odwołany 28 Bieg Konstytucji 3 maja w Zbąszynku

Obrazek główny dla artykułu Odwołany 28 Bieg Konstytucji 3 maja w Zbąszynku

Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie publiczne informujemy, że odwołujemy 28 Bieg Konstytucji w Zbąszynku zaplanowany na 3 maja 2020 roku. Kolejna edycja biegu odbędzie się 3 maja 2021 roku. Osoby, które wniosły opłatę startową otrzymają jej zwrot na wskazane konto. Prosimy dać nam chwilę na zorganizowanie tej akcji. Życzymy wszystkim dużo zdrowia w tym wyjątkowo trudnym okresie.

Galeria zdjęć :

Wpisy z kategorii:

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę.

Dziękujemy Medykom i wszystkim pełniącym służbę w każdej możliwej sferze życia społeczengo szczególnie w tym trudnym okresie.

Zwrot opłaty wpisowej

25 marca 2020 roku (środa) na wskazane adresy mailowe została przesłana informacja do wszystkich osób, które zapisały się na 28 Bieg Konstytucji o treści: "...

Prace remontowe

W tej nadzwyczajnej sytuacji staramy się nadrabiać zaległości lub realizować te zadania, na które w bieżącej działalności najczęściej brakowało czasu. Modyfikujemy ...

OSiR na Instagramie:

Posty z Facebooka:

Sportowy Zbąszynek


Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.