ban_judo zbek_baner ban_bezpieczne_ferie ban_bbl_dla_dzieci ban_crossowa_zabawa_rowerowa ban_fitness_funkcjonalny ban_tenis_stolowy ban_siatka baner_silownia_gl Osir_baner

Gminny Turniej Kopa 2018

min kop2018 PubGolW sobotę 3 lutego 2018 roku odbył się Gminny Turniej Kopa o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. W zawodach rozegranych w Pubie Gol w Zbąszynku wzięło udział 21 uczestników. Zwycięzcom został Sylwester Litwin, drugi był Benedykt Kugielski a trzeci Stanisław Konopa. Czwarte miejsce przypadło dla Piotra Miśkiewicza. Najlepsi uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody finansowe. Dodatkowe upominki trafiły do rąk najstarszego i najmłodszego uczestnika (Stanisław Dudzic i Stanisław Konopa) oraz zawodnika z "odwróconej tabeli" (Zygmunt Dudek).
Warto podkreślić, że turniej odbył się z inicjatywy naszych mieszkańców (Mieczysław Dzikowski, Jerzy Kozak, Alfred Bimek), którzy uzyskali wsparcie Jana Mazura (Przewodniczącego Rady Miejskiej) oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zbąszynku. Podziękowania należą się również Panu Markowi Saganowi za użyczenie lokalu oraz miłą atmosferę. Kolejne turnieje w kopa już wkrótce - o czym poinformujemy w późniejszym terminie.

 

  • DSC_0337
  • DSC_0338
  • DSC_0339
  • DSC_0341

5km

10km

szl

 

17Orange193-MD-banner-362x108px-v12

 

new-tvsi

200-emapa

 

logo t3