#spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena #spojniaosnolubuskie, #osnolubuskie, #sportowyzbaszynek, #osir_zbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #lubuskaivliga, #osirzbaszynek, #sps, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowyzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zap, #labadek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #osir, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #sportowyzbaszynek, #gym, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #gymgirl, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena, #sportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #zapsyrena
ban_13_tenis_stolowy baner_tennis_bolewicko baner_www_paintball2 baner_www_palantpowracazCKZiU baner_www_spartakiada_sniadaniowa1 baner_www_spartakiada_sniadaniowa baner_www_tenisstolowy baner_www_rajd_seniora

13. Mistrzostwa Gminy Zbąszynek w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Zbąszynka - 08.11.2019 r.

VIII Niepodległościowy Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zbąszynku 10.11.2019r

2 Paintball Zbąszynek Cup - 05.10.2019 r.

#palantpowraca z CKZiU w Zbąszynku - 09.10.2019 r.

Śniadaniowa Spartakiada Seniorów - 10.10.2019 r.

Śniadaniowa Spartakiada Seniorów - 10.10.2019 r.

Polsko-Niemiecki Turniej Tenisa Stołowego - 29.09.2019 r.

Rowerowy Rajd Seniorów - 10.10.2019 r.

W 2013 wspólnie z TKKF

tkkf minlogo14 listopada 2012 r. w Zielonej Górze w siedzibie Lubuskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej odbyło się robocze spotkanie prezesa Lubuskiego TKKF Wacława Hansza oraz kierownika OSiR Marcina Minty w sprawie planowanych wydarzeń sportowych w 2013 roku.  Podczas spotkania wstępnie ustalono, iż na terenie naszej gminy zostaną zorganizowane trzy ciekawe wydarzenia:
21 kwietnia (niedziela) odbędzie się Prozdrowotny Piknik Nordic Walking,
3 maja (piątek) biegi organizowane w Zbąszynku zostaną zaliczone do XV Grand Prix Województwa Lubuskiego w długodystansowych biegach ulicznych i przełajowych i będą zorganizowane w zupełnie nowej formule,

,a 4 sierpnia (niedziela) po raz drugi w Zbąszynku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Zbąszynka MTB o Puchar Burmistrza Zbąszynka zaliczane do IV Grand Prix Województwa Lubuskiego MTB Amatorów.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy wezmą czynny udział w zaplanowanych wydarzeniach.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

new-tvsi

200-emapa

 

logo t3


logo-drzonkow PL

17Orange193-MD-banner-362x108px-v12