#osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek #osnolubuskie, #lubuskaivliga, #sportowyzbaszynek, #zbaszynek, #zapsyrena, #spojniaosnolubuskie, #osir_zbaszynek, #sps, #osir, #zbaszynek, #gmina_na_wlasciwym_torze, #osirzbaszynek, #laczynassportowyzbaszynek, #strefa_pilki_siatkowej_zbaszynek, #sportowaakademiaprzedszkolaka, #sportowyzbaszynek, #zap, #zbaszynecka_akademia_pilkarska, #labadek, #gym, #sportowyzbaszynek, #gymgirl, #silownia, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #zapdab, #dąbprzybyszów, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek, #dąbprzybyszów, #zapdab, #sportowyzbaszynek, #zapsyrena, #laczynassportowyzbaszynek
OSiR baner_hala ban_skrzaty baner_zap_pogon steel_dart kop_1 tenis_1 seniorzy_1 siatka siatka_1

Zakończyły się półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek.

min spsW dniach 13,14 maja 2017r. odbyły się w Warszawie Mistrzostwa Polski w kategorii Młodziczek. Naszą gminę (powiat świebodziński oraz województwo lubuskie) bardzo dzielnie reprezentowały zawodniczki Strefy Piłki Siatkowej Zbąszynek.
Podopieczne trenera Piotra Górawskiego odnotowały jedno zwycięstwo z drużyną z Olsztyna i odniosły dwie porażki. W pierwszym dniu zmagań z drużyną TKS REDA CIECHOCINO a w decydującym meczu o awansie, lepsze od Naszych zawodniczek okazały się miejscowe dziewczyny z Warszawy.
Warto dodać, że dziewczyny zajęły ostatecznie 9-12 miejsce w Polsce. To olbrzymi sukces i powód do dumy.
Dziękujemy za godne reprezentowanie barw Gminy Zbąszynek na arenie całego kraju.

Więcej informacji i zdjęć dostępne na fanpagu SPS Zbąszynek na facebooku.


Klasyfikacja końcowa ½ Mistrzostw Polskie Młodziczek:

1.UMKS MOS Wola Warszawa - awans do Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek
2.TKS REDA Ciechocino - awans do Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek
3.SPS Zbąszynek
4. UKS Absolwent Sport Club Olsztyn

Wyniki spotkań:

13.05.2017

10:00 UMKS MOS Wola Warszawa : UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:14, 25:17)
11.30 TKS REDA Ciechocino : SPS Zbąszynek 2:0 (25:22, 25:16)

16:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn : SPS Zbąszynek 1:2 (25:21,17:25,10:15)
17:30 UMKS MOS Wola Warszawa : TKS Reda Ciechocino 2:0 (25:17,25:14)

14.05.2017
10:00 TKS REDA Ciechocino : UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:1 (18:25, 25:20, 15:12)
11.30 SPS Zbąszynek : UMKS MOS Wola Warszawa 1:2 (20:25, 25:18, 8:15)


  • DSC_0000
  • DSC_0001
  • DSC_0002
  • DSC_0011

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

new-tvsi

200-emapa

 

logo t3


logo-drzonkow PL

17Orange193-MD-banner-362x108px-v12