baner_silownia_gl baner_11_tenis_stolowy baner_VI_Turniej_Deblowy_Tenisa_Ziemnego baner_sportowy_dzien_niepodleglosci 1 2 Osir_baner baner_silownia zbek_baner

Wyniki biegów młodzieżowych

BIEGI GIMNAZJALNE

Rocznik 2003 Chłopcy – 750 metrów
I – Nikodem Kulczycki – Zbąszynek
II – Łukasz Molenda – Zbąszyń
III – Adrian Olszewski – Strzyżewo

Rocznik 2003 Dziewczęta – 550 metrów
I – Gabriela Bil – Zbąszynek
II – Izabela Kubiak – Zbąszynek
III – Wiktoria Wilińska – Zbąszynek

Rocznik 2002 Chłopcy – 750 metrów
I – Jakub Szeląg – Zbąszynek
II – Mateusz Żok – Sulechów
III – Adam Starystach – Zbąszynek

Rocznik 2002 Dziewczęta – 550 metrów
I – Weronika Król – Świebodzin
II – Wiktoria Baum – Zbąszynek
III – Julia Połka – Nowogród Bobrzański

Rocznik 2001 Chłopcy – 750 metrów
I – Marcin Muszyński – Zbąszynek
II – Maks Buratowski – Zbąszynek
III – Miłosz Piskorski – Zbąszynek

Rocznik 2001 Dziewczęta – 550 metrów
I – Maja Działoszewska – Świebodzin
II – Lidka Śmiałek – Kopanica
III – Nikola Jednorowicz - Zbąszynek

BIEGI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Rocznik 2004 Chłopcy – 550 metrów
I – Jędrzej Górawski – Zbąszynek
II – Adrian Chłopek – Chlastawa
III – Mikołaj Kaczmarek – Zbąszynek

Rocznik 2004 Dziewczęta – 450 metrów
I – Wiktoria Tobys – Dąbrówka Wlkp.
II – Martyna Nowak – Zbąszynek
III – Ola Kaczmarek – Zbąszynek

Rocznik 2005 Chłopcy – 550 metrów
I – Mateusz Kotlarski – Wolsztyn
II – Jakub Pietruszka – Wolsztyn
III – Dawid Mirek – Dąbrówka Wlkp.

Rocznik 2005 Dziewczęta – 450 metrów
I – Martyna Małycha – Zbąszyń
II – Magda Zaremba – Zbąszynek
III – Agnieszka Szczepaniak – Zbąszynek

Rocznik 2006 Chłopcy – 400 metrów
I – Dawid Olszewski – Strzyżewo
II – Szymon Olender – Zbąszynek
III – Marcel Pawłowski – Zbąszynek

Rocznik 2006 Dziewczęta – 400 metrów
I – Róża Bładyko – Zbąszynek
II – Maja Bimek – Dąbrówka Wlkp.
III – Eliza Łysiak – Zbąszynek

Rocznik 2007 Chłopcy – 400 metrów
I – Wojciech Pietruszka – Wolsztyn
II – Jonasz Wodecki – Zbąszynek
III – Kacper Minta - Zbąszynek

Rocznik 2007 Dziewczęta – 400 metrów
I – Laura Białasik – Zbąszynek
II – Hanna Spychała – Dąbrówka Wlkp.
III – Antonina Wachowska – Zbąszynek

Rocznik 2008 Chłopcy – 300 metrów
I – Adam Brzeski – Podmokle Małe
II – Oskar Ławrynowicz – Zbąszynek
III – Maksymilian Kołata - Zbąszynek

Rocznik 2008 Dziewczęta – 300 metrów
I – Emilia Hołyńska – Rogoziniec
II – Paulina Nolka – Zbąszynek
III – Karolina Olczyk – Nowy Tomyśl

Rocznik 2009 Chłopcy – 300 metrów
I – Dominik Michalak – Zbąszynek
II – Wiktor Danysz – Zbąszynek
III – Oskar Augustyniak - Rogoziniec

Rocznik 2009 Dziewczęta – 300 metrów
I – Emilia Chłopowiec – Zbąszynek
II – Amelia Lochert – Dąbrówka Wlkp.
III – Magdalena Omelczuk - Zbąszynek

BIEGI PRZEDSZKOLAKÓW

Rocznik 2010 Chłopcy
I – Aleksander Burczak – Zbąszynek
II – Fabian Wrzyszcz – Dąbrówka Wlkp.
III – Marcel Wodniczak - Zbąszynek

Rocznik 2010 Dziewczęta
I – Justyna Omelczuk – Zbąszynek
II – Natalia Cyranowicz – Zbąszynek
III – Antonina Siedlarz - Zbąszynek

Rocznik 2011 Chłopcy
I – Cyprian Fleischer – Zbąszyń
II – Igor Świderski – Józefosław
III – Franek Kornyko - Chobienice

Rocznik 2011 Dziewczęta
I – Hania Nowak – Zbąszynek
II – Karina Wójkiewicz – Zbąszynek
III – Ola Zaremba - Zbąszynek

Rocznik 2012 Chłopcy
I – Antoni Sawicki – Nowogród Bobrzański
II – Artur Mazur – Dąbrówka Wlkp.
III – Kajetan Kuhnke – Grójec Mały

Rocznik 2012 Dziewczęta
I – Kinga Olczyk – Zbąszynek
II – Aleksandra Flisiewicz – Świebodzin
III – Maja Miśkiewicz - Nądnia

Rocznik 2013 Chłopcy
I – Oliwier Bonecki – Zbąszynek
II – Wojciech Miśkiewicz – Dąbrówka Wlkp.
III – Ksawery Znamirowski – Dąbrówka Wlkp.

Rocznik 2013 Dziewczęta
I – Oliwia Paszkowska – Zbąszynek
II – Lena Różycka – Kosieczyn
III – Hanna Rolla - Kosieczyn

Rocznik 2014 i młodsi Chłopcy
I – Eryk Dela – Zbąszynek
II – Aleksander Żółciak – Zielona Góra
III – Franek Sawicki – Nowogród Bobrzański

Rocznik 2014 i młodsze Dziewczęta
I – Malwina Patrzała – Dąbrówka Wlkp.
II – Hania Kacieja  - Nowogród Bobrzański
III – Maja Gębarowska - Zbąszyń

Styczeń 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

szl

 

17Orange193-MD-banner-362x108px-v12

 

new-tvsi

200-emapa

 

logo t3